Класика жанру

Класика жанру

Як показує практика, вибрати нове пальто складно тільки через нестачу інформації, а саме: як за ним доглядати, який вибрати стиль, які кольори в тренді і тд ...

Нотатки, які ми самі використовуємо і Вам радимо ...

Звичайно, ідеальним матеріалом для пальто вважається шерсть. Такий верхній одяг буде відмінно зігрівати і не пропускатиме холод, даний матеріал гігроскопічний, він може увібрати в себе до 33% вологи, не будучи мокрим на дотик, і повільно віддавати її в навколишнє середовище.

У своєму складі пальто також мусить мати синтетичні матеріали для того, щоб воно не деформувалося і тримало свою форму, а значить прослужило як можна довше.

Одне з найпопулярніших видів обробки вовни для пальто - валяння.

Шерсть називається валяною, так як виготовляється особливою технікою валяння. При сухому валянні вовна багаторазово протикається спеціальною голкою до стану звалювання. Під час цього процесу волокна зчіплюються між собою, утворюючи щільний і однорідний матеріал.

 

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/970x481-пальто.jpg

Що стосується догляду за валяною (і не тільки) шерстю:

  • Можна прати виключно вручну.
  • Температура не повинна перевищувати 40 градусів.
  • Порошок не повинен містити агресивних речовини.
  • Досить замочити пальто у ванній на 1-2 години, після чого виполоскати.
  • Вовняні речі не можна віджимати, вижимати можна натиском, покладіть пальто на рушник зверху промокнувши іншим.
  • Сушити в горизонтальному положенні, якщо його повісити, пальто обвисне і втратить свою форму.

Гарне пальто - має бути частиною гардеробу будь-якої модниці. Знайдіть дійсно відмінне, стильне пальто, яке підходить саме Вам і модний LOOK, на цей сезон, Вам забезпечений.

Бездоганна, модель стилю oversize буде одним з головних тенденцій сезону осінь-зима 19-20. Мода знову віддає данину 80-м і стилю powerlook, так що об'ємні пальта все так же в тренді. Наймодніші пальто oversize мають великі округлі плечі і видатні обсяги (Balenciaga), з поясом, з максі-комірами, в тренді також строкаті і яскраві кольори.

 

 

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/970x481-пальто-3.jpg

Пальто класичного прямого крою - частина гардеробу, яка ніколи не вийде з моди. А враховуючи, що повернувся буржуазний стиль, і з'явився підвищений інтерес до одягу класичного і консервативного, дане придбання буде вдалою інвестицією.

 

Розповісти друзям

Рекомендуємо