Щорічний розіграш подорожі до Італії на двох. Як це було?..

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/Дизайн-без-назви.png

З року в рік, ми з задоволенням тішимо наших клієнтів приємними подарунками і сюрпризами.

В цьому році, крім основного і самого головного подарунка «Подорож до Італії на двох» наші клієнти мали можливість отримати вишукане Італійське вино з відомих винних регіонів сонячної Італії, таких як Piemonte, Puglia, Emilia Romana, Sicilia і Toscana.

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/Дизайн-без-назви-2.png

Розіграш відбувся в суботу 7-го грудня одночасно по всій мережі магазинів Only Italy.

 

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/Без-имени-3.jpg

Традиційно наших клієнтів чекали улюблені частування італійців, пармезан, оливки і вино. Вів захід запрошений ведучий, з яким наші клієнти із задоволенням ділилися емоціями та побажаннями. Клієнти, у яких не вийшло потрапити на розіграш в наш магазин скористалися чудовою нагодою побачити весь захід по онлайн трансляції на You Tube.

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/Без-имени-4.jpg

Переможницею нашого щорічного і довгоочікуваного розіграшу подорожі в Різдвяну Італію стала Рогожа Світлана із міста Херсон, яку ми щиро вітаємо і бажаємо провести свій вікенд в Італії незабутньо! Світлана відправиться в тур по таким містам Італії як: Рим - Неаполь - Помпеї - Флоренція - Монтекатіні - Піза - Сієна - Венеція - Ріміні - Сан-Марино.

Але без подарунка, звичайно, ніхто не залишився, все хто зібрав ваучер учасника отримали пляшку Італійського вина від Only Italy.

Фотозвіт з заходу прикріплюємо))

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/Без-имени-5.jpg
Розповісти друзям

Рекомендуємо