Відтінки синього в палітрі Пантон 2020

У Лас-Вегасі на виставці Sourcing at Magic під час свого виступу Лорі Прессман (віце-президент Інституту кольору Пантон) оголосила палітру кольорів пантон на сезон весна-літо 2020. Вона повідомила, що Пантон Colours of the Year 2020 натхненний морськими квітами.

У новому сезоні буде всього 12 відтінків. Виглядати вони будуть насичено, яскраво і при цьому трохи знайомими, в них Ви зможете побачити відгомони добрих 80-х.

Давайте познайомимося з головними відтінками синього:

 

PANTONE 17-4021 Faded Denim - вицвілий денім

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/Без-имени-1-2.jpg

Faded Denim - це спокійний відтінок блакитного, відображення комфорту і впевненості. Вицвілий денім виглядає як улюблені джинси, які дарують комфорт, він говорить про впевненість, надійність та зручність. Будь-який колір відмінно поєднується з Faded Denim, але особливо заворожуюче виглядають яскраві Шафран або Flame Scarlet.

 

PANTONE 18-4528 Mosaic Blue - Синя мозаїка

 

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/Без-имени-3-2.jpg

Ще один відтінок синього в весняно-літньої палітри. Кажуть, що даний відтінок був фаворитом Вінсента Ван Гога, Ви можете його зустріти на старовинних гобеленах. Це граціозний і більш витончений синій колір який виділяє загадковість, грацію і глибину почуттів. На думку інституту Пантон, висловлює глибину почуттів і створює атмосферу таємничості. І ще раз підтверджує - таки да, денім буде на піку моди. Як і морська тематика.

 

PANTONE 19-4052 Classic Blue - Класичний синій

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/Без-имени-2-3.jpg

Стильний, самостійний і глибокий колір, з яким ми з Вами вже ознайомилися раніше.

Класичний синій буде мати гарний вигляд, як в тотал look, так і в колаборації з будь-яким кольором з палітри нового весняно-літнього сезону.

 

Розповісти друзям

Рекомендуємо