Враження переможниці

У щорічному розіграші, в сезоні осінь-зима, під слоганом «П'янкі подорожі» перемогла прекрасна Рогожа Світлана із міста Херсон «Всегда верила в чудеса. Но у меня чудо случилось с Only Italy! Были в г. Николаев, «случайно» зашли в магазин - сразу вызвал доверие доброжелательный, внимательный персонал магазина; стала рассматривать одежду, купила, понравившиеся вещи (очень довольна качеством, оригинальностью)»  говорить Світлана.

В день розіграшу клієнтка приїхала в магазин в місті Миколаїв, навіть не здогадуючись про те, що ввечері поїде додому роздумуючи з ким же їй полетіти в Італію.

 

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/Без-имени-2-1.jpg

Пізніше Світлана поділилася з нами своїми враженнями:

«Приехала на розыгрыш (девочки - продавцы убедили)- и выиграла!!! Долго не могла поверить! Туроператор сопровождала до отъезда, все доступно объяснила. Итак, Италия- сказка, не влюбиться нельзя! Необыкновенные города, экскурсии... Русскоязычные гиды сопровождали все путешествие, интересно рассказывали об особенностях Италии! Очень благодарна всем за это путешествие! Покупайте в Only ltaly - и получите удовольствие как я!»

 

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/Без-имени-1-1.jpg

Ми висловлюємо свою подяку Світлані, що провели цей сезон з нами і поділилися своїми емоціями. Так само вдячні усім прекрасним і улюбленим клієнткам за те, що з року в рік надихаєте нас на нові ідеї, даєте сил і енергії на кожен новий сезон і за те, що довіряєте нам свій LOOK.

Ми Вас лю ...

Ваші Only Italy

 

Розповісти друзям

Рекомендуємо