КОЛЬОРИ РОКУ PANTONE ВЕСНА \ ЛІТО 2021

Інститут кольору Pantone представив нову палітру на майбутній сезон SS21, яка включає в себе 10 кращих трендових кольорів, а також 5 основних базових.

При виборі модних кольорів сезону співробітники Pantone беруть до уваги всі аспекти, що відбуваються в суспільстві: моду, маркетинг, соціальні мережі і навіть політику.

Як виглядає життя провісника тенденцій?

"Велика частина того, що ми робимо, пов'язана з психологією кольору і тим, як він впливає на самопочуття людей в цілому", - говорить Леатріс Ейсман, виконавчий директор Інституту кольору Pantone. "Зазвичай наша команда подорожує по всьому світу, ділячись один з одним ідеями - образами, модними виразами - всім, що ми знаходимо важливим".

Як представники Інституту кольору Pantone вибирають головний колір року?

"Ми хочемо розвіяти всі сумніви щодо процесу вибору головного кольору. Ми не дивимося в якусь" кришталеву кулю ", щоб визначитися з вибором кольору", - пояснює Лорі Прессман, віце-президент Інституту кольору Pantone. "Це процес, що вимагає серйозної уваги і аналітики. Це кульмінація всієї нашої роботи. У результаті прогноз інформує не лише про головні кольори року, але і пропонує широку палітру колірних тенденцій".

Pantone оголосив головні кольори 2021 року. Однак цього разу нас чекає не один колір, а два - сірий відтінок під назвою Ultimate Grey і радісний жовтий колір Illuminating. Команда Pantone впевнена, що ці відтінки безсумнівно позитивно вплинуть на наше життя і гардероб.

//onlyitaly.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Pantone-970х480.png
Розповісти друзям

Рекомендуємо