Чистка та догляд за взуттям

Нове взуття вимагає максимум уваги і турботи.
Перед виходом обов’язково захистіть взуття від вологи, бруду, пилу і плям, обробіть взуття спеціальним аерозолем, який надає їй додаткові захисні властивості (винятком є ​​взуття з лакованої шкіри). Просочуючий засіб необхідно нанести 3 (три) рази з перервами 30-60 секунд для висихання.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше взуття надовго залишалася в ідеальному стані і мало бездоганний вигляд, щоб не промокало і не втрачало форму – необхідно регулярно доглядати за нею, використовуючи спеціальні засоби і аерозолі по догляду.

Нове взуття може забарвлювати шкарпетки, колготки і ноги в перші дні, з метою уникнення фарбування використовуйте спеціальний аерозоль зсередини.

Взуття з верхом з лаку, ПВХ, шевро і тканини:
Якщо взуття забруднене, видаліть пісок і бруд, вологою м’якою тканиною очистіть поверхню.

Не тріть поверхню сильно, Ви можете пошкодити зовнішні волокна, матеріал втратить свої якості, і зовнішній вигляд буде зіпсований.

Висушіть взуття звичайним природним способом, потім обробіть захисним засобом для взуття.

Взуття з верхом з велюру, замші і нубуку:
Якщо взуття забруднене, висушіть його звичайним природним способом. Видаліть пісок спеціальною щіткою або губкою і обробіть засобом для велюру, замші і нубуку.

Не тріть поверхню сильно, Ви можете пошкодити зовнішні волокна, матеріал втратить свої якості, і зовнішній вигляд буде зіпсований.

Регулярно використовуючи засоби по догляду за велюром, замшею і нубуком, Ви надовго забезпечите взуття красу і захист.

Потрібна допомога?

Ви завжди зможете зв’язатися з нашою  клієнтською службою