Як правильно носити взуття

Нове взуття вимагає максимум уваги і турботи.

Перед виходом обов’язково захистіть взуття від вологи, бруду, пилу і плям, обробіть взуття спеціальним аерозолем, який надає їй додаткові захисні властивості (винятком є ​​взуття з лакованої шкіри). Просочуюча засіб необхідно нанести 3 (три) рази з перервами 30-60 секунд для висихання.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше взуття надовго залишалася в ідеальному стані і мало бездоганний вигляд, що не промокає і не втрачає форму – необхідно регулярно доглядати за ним, використовуючи спеціальні засоби і аерозолі по догляду.

Нове взуття може забарвлювати шкарпетки, колготки і ноги в перші дні, з метою уникнення фарбування використовуйте спеціальний аерозоль зсередини.

Взуття з лакової шкіри, взуття на тонкій шкіряній підошві у вологу дощову або снігову погоду не рекомендується носити, так як воно може промокати, деформуватися, при низькій температурі тонкі шкіряні каблуки можуть розхитуватися, лак тріскатися і надалі взуття втратить свій зовнішній вигляд.

Взуття не призначена для використання в екстремальних умовах.

Перед тим як взуватися, розшнуруйте (розстібніть), взуття, використовуйте ложку для взуття – це допоможе запобігти розриву заднього шва та зберегти форму взуття.

Уникайте потрапляння на взуття шкідливих, хімічних, їдких речовин.

Не виставляйте взуття на тривалий час під сонячними променями і променями електроламп, це може привести до вицвітання покриття, деформації, втрати зовнішнього вигляду.

Для взуття на шкіряній підошві обов’язково зробіть профілактику.

Не рекомендується носити одну і ту ж пару взуття щодня, в такому випадку виріб швидко зношується, взуття, так само як і ми потребує відпочинку. Оптимальний варіант 2 – 3 пари взуття для кожного сезону. Тоді все Ваше взуття буде мати хороший зовнішній вигляд.

Потрібна допомога?

Ви завжди зможете зв’язатися з нашою  клієнтською службою